Média

Hledají se nejlepší inovátoři Jihomoravského kraje

Inovace jsou hnacím motorem ekonomiky, pomáhají firmám růst, využívat nejmodernější technologie a obstát v konkurenčním prostředí nejen v tuzemsku, ale především na zahraničních trzích. Příležitost, jak ověřit úroveň inovačních procesů a získat odborné rady od specialistů na inovace, mají účastníci již 3. ročníku úspěšné soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2016.

Přečíst více »

Startuje další ročník soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje. Firmy se mohou přihlásit do konce srpna.

Brno, 1. srpna 2016 – Úspěšná soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje je letos vyhlášena již potřetí. Ověřit úroveň inovační vyspělosti firmy a poměřit síly s konkurencí mohou opět malé a střední podniky působící v Jihomoravském kraji. Novinkou letošního ročníku je kategorie „NEJinovátor v oblasti HR“, která ocení společnosti s nejlepším řízením inovací v oblasti lidských zdrojů. Nejúspěšnější firmy budou vyhlášeny na listopadovém slavnostním galavečeru za účasti hejtmana Jihomoravského kraje.

Přečíst více »

Tisková zpráva – NEJinovátorem Jihomoravského kraje 2015 je společnost FlowMon Networks, a.s.

25. listopadu 2015 – Vítězem soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2015 se stala společnost FlowMon Networks, a.s., která pomáhá firmám po celém světě zlepšovat správu počítačových sítí a jejich zabezpečení proti moderním kybernetickým hrozbám. Druhé místo získala STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o., která vyrábí tlumiče pro kolejová vozidla. Třetí příčku obsadil loňský vítěz společnost ASIO spol. s r.o. působící v oblasti čištění odpadních vod. Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže proběhlo 25. listopadu v Centru AdMaS v Brně.

Přečíst více »

Soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje ocenila vítěze

Ve středu 25. listopadu se ve výzkumném centru AdMaS v Brně uskutečnilo slavnostní vyhlášení výsledků soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2015. Vítězem se stala společnost FlowMon Networks, a.s., která pomáhá firmám po celém světě zlepšovat správu počítačových sítí a jejich zabezpečení proti moderním kybernetickým hrozbám. Druhé místo získala STROJÍRNA OSLAVANY, spol. s r.o., která vyrábí tlumiče pro kolejová vozidla. Třetí příčku obsadil loňský vítěz společnost ASIO spol. s r.o. působící v oblasti čištění odpadních vod.

Přečíst více »

Flowmon Networks zvítězila v soutěži o inovátora na jižní Moravě

Společnost Flowmon Networks, která pomáhá firmám zlepšovat správu počítačových sítí a jejich zabezpečení proti kybernetickým hrozbám, zvítězila v druhém ročníku soutěže NEJinovítor Jihomoravského kraje. Cílem soutěže je nacházet podniky s nejlepším řízením inovací, sdělila ČTK za organizátory soutěže Michaela Vrbová. Vyhlášení bylo dnes v Brně. Celou aktualitu si můžete přečíst níže.

Přečíst více »

Nejlepší inovátoři jižní Moravy podruhé

Výsledky druhého ročníku soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje 2015 byly slavnostně vyhlášeny 25. listopadu v Centru AdMaS v Brně. Soutěž je určena pro malé a střední inovativní společnosti se sídlem či významnými aktivitami v regionu. V tomto článku vám přinášíme aktuální informace o letošních vítězích.

Přečíst více »

Blesk – Soutěž NEJinovátor Jihomoravského kraje vyhrála firma ASIO

Společnost Asio, která se zabývá vývojem a výrobou technologií pro čištění odpadních vod, zvítězila v prvním ročníku soutěže NEJinovátor Jihomoravského kraje. Cílem soutěže je nacházet podniky s nejlepším řízením inovací, sdělila ČTK za organizátory soutěže Michaela Vrbová. Vítězná společnost letos obsadila také druhé místo v krajském kole soutěže Firma roku.

Přečíst více »